שליחויות חפצים
מילות מפתח: הובלות, הובלת רהיטים, הובלות חפצים אישיים, משלוח של טובין, הובלת טובין, הובלת פריטים להרכבה, הובלת משטחים, הובלת מטענים גדולים וכבדים, משלוח חבילות, הובלות לעסקים, העברת דירה, מעבר דירה,...

מילות מפתח: הובלות, הובלת רהיטים, הובלות חפצים אישיים, משלוח של טובין,  הובלת טובין, הובלת פריטים להרכבה, הובלת משטחים, הובלת מטענים גדולים וכבדים, משלוח חבילות, הובלות לעסקים, העברת דירה, מעבר דירה, הסעות, עברת משרדים, שירותי הובלה,  שירותי שליחויות, העברות שונות.

הובלות – זה שירות שלא נדרש כל יום, אך לפעמים הוא נהיה דחוף וקריטי עבורנו.

למרבה המזל, העברת דירות או משרדים הן יחסית נדירות בחיינו, אך עדיין איכות העברה ובטיחות של מסמכים, ציוד  וחפצים חשובים לנו. לכן בשביל ההובלה של מטענים גדולים וכבדים עדיף לפנות רק לחברות עם ניסיון רב. רוב האנשים מנסים לחסוך ולהעביר את הדברים בכמה נסיעות ברכב פרטי (ואפילו באופניים). אבל חשוב לזכור שאנו לא כל כך עשירים בשביל לקנות דברים זולים ולא להשתמש במובילים מקצועיים.

בנוגע להסעת אנשים הכל ברור אפילו יותר.  חוזרים משדה התעופה עם מזוודות כבדות? חוויה לא הכי נעימה להסתובב עם המטען הגדול. משפחה וחברים לא תמיד יכולים לעזור ולא לכולם יש רכב פרטי. ומה אם לא מכירים את העיר? במקרים כאלה תמיד עדיף להזמין הסעה , לפנות לאותם אנשים שהסעות זה מה שהם יודעים לעשות.

עוד שירות חשוב ונדרש  זה משלוחים. כולם יודעים שלא כל החבילות קטנות מגיעות ישירות לתיבת הדואר או למשרד. לכן עדיף להזמין שליח ולהיות בטוחים שהחבילה תגיע בשלמות ובמהרה לכתובת הנכונה.

צריכים הובלה או הסעה? רוצים להוביל או להסיע? הגעתם למקום הנכון! פה זה המקום שבו נפגשים לקוחות וספקים. תבחרו את מה שנדרש לכם: תחפשו שירות או תציעו אותו.

עוד מידע

קטגוריה – שליחויות חפצים

פילטרים
עיר
מצב
תשלום
דירוג
תאריך
OK
Avi
21-03-2021, 22:12
יכול לאסוף ולמסור מסמכים באזור כפר סבא והסביבה
יכול לאסוף מסמכים ולמסור אותם באזור כפר סבא והסביבה
איסוף ושליחה בדואר
Юлия
29-03-2019, 15:45
להוצאי מקרר מהבית
להוריד מקרר מקומה 3 (ללא מעלית)
שירותי סבלות
אנה
26-07-2017, 14:20
הובלת ספה
להביא ספה גדולה יחסית מרחוב מתתיהו שוהם לרחוב רדינג, הכל בצפון תל אביב. מחר, 27/07 בשעות 17-18 אנה
הובלת קצרות