ניקיון
מילות מפתח: חברת ניקיון, שירותי ניקיון, ניקיון של בתים, דירות, משרדים, ניקיון מקצועי, גינון, שירותי חיטוי, ניקוי יבש של בגדים, כביסה וגיהוץ ניקיון ונוחות של בית. כל אחד חולם בסיום יום עבודה קשה...

מילות מפתח: חברת ניקיון, שירותי ניקיון, ניקיון של בתים, דירות, משרדים, ניקיון מקצועי, גינון, שירותי חיטוי, ניקוי יבש של בגדים, כביסה וגיהוץ

ניקיון ונוחות של בית. כל אחד חולם בסיום יום עבודה קשה להיכנס לבית נקי ומסודר. ביום שישי אנו חולמים קצת להתפנק ולשבת בבית קפה, אבל הבית... קטסטרופה. אז איך לתחזק?  או יותר נכון למי יש לזה זמן? כמובן שאפשר לנקות את הבית לבד, לטפח גינה בכוחות עצמי. אבל לא עדיף להקדיש את הזמן הזה למשפחה וחברים?

רבים לא מרוצים מהמחירים הגבוהים של חברות ניקיון. בדיוק בשביל זה קיימים אנשים שישמחו לנקות לכם את הבית או את המשרד. לבקשתכם אותם האנשים גם יכבסו ויגהצו לכם את הבגדים ובקיצור, יורידו מכם נטל במחיר הוגן.

אם אתם חולמים על גינה יפה ומטופחת, אבל לא מצליחים למצוא לזה זמן, אל תתביישו לפנות לגננים  מקצועיים, והם יגשימו לכם את החלום.

פה תוכלו למצוא עוזרות בית וגננים או להציע את השירותים הללו.

עוד מידע

קטגוריה – ניקיון

פילטרים
עיר
מצב
תשלום
דירוג
תאריך
OK
Елена
21-04-2023, 21:53
לנקות חלונות, טריסים ומזגנים
אני מחפשת מנקה עם סולם שיעזור לי לנקות שני מזגנים, ושלושה חלונות: ויטרינה אחת ושני חלונות רגילים. Я ищу кого-то, кто сможет привезти стремянку и помыть два кондиционера и три окна. Ришон Ле-Цион.
ניקיון חנויות
Leysan
06-11-2018, 21:32
זמן מלא cleanin ליידי / בייביסיטר
מחפש או עוזרת בית / בייביסיטר למשפחה ברמת אביב. מדי יום בין השעות 10: 00-16: 00, שירות משק בית, טיפול במכונית, תשלום חשבונות, בישול קל לפעמים, עזרה בשאלות שגרתיות פשוטות הקשורות לחיים בישראל. לפעמים...
ניקיון דירות ובתים
רונלד
17-10-2018, 18:01
לנקות דירה
נקיון לדירת מגורים
ניקיון כללי
Annachiara
14-05-2018, 14:35
ניקוי מקצועי
צריכה מנקה במשך 2 שעות, באזור תל אביב-יפו יפו
ניקיון דירות ובתים
Viktor
17-01-2018, 12:45
ניקוי חלקי של הדירה
כדי לנקות חדר, חדרי אמבטיה ועוד קצת ... אם אנחנו אוהבים אחד את השני - זה יכול להיות שבועי.
ניקיון כללי
Guy
27-10-2017, 12:41
ניקיון בית
מחפש עזרה בניקיון הבית. בית 6 חדרים ביישוב ליד ערד. שעות עבודה נוחות. פלאזה מחוז חג המולד İsçem. אש Township nedaleko ביניים. 6 בית השינה. תכשיטי סטטיסטיקות dogovornıe.
ניקיון דירות ובתים