ניקיון
מילות מפתח: חברת ניקיון, שירותי ניקיון, ניקיון של בתים, דירות, משרדים, ניקיון מקצועי, גינון, שירותי חיטוי, ניקוי יבש של בגדים, כביסה וגיהוץ ניקיון ונוחות של בית. כל אחד חולם בסיום יום עבודה קשה...

מילות מפתח: חברת ניקיון, שירותי ניקיון, ניקיון של בתים, דירות, משרדים, ניקיון מקצועי, גינון, שירותי חיטוי, ניקוי יבש של בגדים, כביסה וגיהוץ

ניקיון ונוחות של בית. כל אחד חולם בסיום יום עבודה קשה להיכנס לבית נקי ומסודר. ביום שישי אנו חולמים קצת להתפנק ולשבת בבית קפה, אבל הבית... קטסטרופה. אז איך לתחזק?  או יותר נכון למי יש לזה זמן? כמובן שאפשר לנקות את הבית לבד, לטפח גינה בכוחות עצמי. אבל לא עדיף להקדיש את הזמן הזה למשפחה וחברים?

רבים לא מרוצים מהמחירים הגבוהים של חברות ניקיון. בדיוק בשביל זה קיימים אנשים שישמחו לנקות לכם את הבית או את המשרד. לבקשתכם אותם האנשים גם יכבסו ויגהצו לכם את הבגדים ובקיצור, יורידו מכם נטל במחיר הוגן.

אם אתם חולמים על גינה יפה ומטופחת, אבל לא מצליחים למצוא לזה זמן, אל תתביישו לפנות לגננים  מקצועיים, והם יגשימו לכם את החלום.

פה תוכלו למצוא עוזרות בית וגננים או להציע את השירותים הללו.

עוד מידע

קטגוריה – ניקיון

Filters
עיר
מצב
Максим
26-08-2018, 14:23
הסר את חדר חדר הקוסט
פעם בשבוע אתה צריך לשים את הדברים בסדר בחדר חדרי החיפוש: לשחק מקום, שירותים, לובי, פרוזדור. עובד במשך שעתיים, 50 ₪ לשעה.
ניקיון משרדים
טינה
22-06-2018, 22:02
זקוק לאישה לניקוי
אני צריך אישה כדי לנקות את הדירה שלי 78 m2. שלושה חדרים.
ניקיון דירות ובתים
Osnat
10-01-2018, 12:41
נדרש לתעסוקה קבועה
חברה שבסיסה בפתח תקווה מחפשת נשים לעבוד במשק הבית בדירות עילית. З / п 35 шек עם כל היתרונות החברתיים
ניקיון דירות ובתים