יופי ובריאות
כידוע היופי עוד יציל את העולם. אבל אפילו בלי מחשבות גלובליות כאלה אנו יודעים שמראה חיצוני טוב מאפשר מקפצה ופותח דלתות רבות. ציפורניים, שיער, עור בריא , זו רק רשימה חלקית של הדברים שאנשים שמים אליהם...

כידוע – היופי עוד יציל את העולם. אבל אפילו בלי מחשבות גלובליות כאלה אנו יודעים שמראה חיצוני טוב מאפשר מקפצה ופותח דלתות רבות.

ציפורניים, שיער, עור בריא , זו רק רשימה חלקית של הדברים שאנשים שמים אליהם לב בפגישות עסקיות. זה חלק מהמוניטין של כל אדם. לכן, בטלפון שלכם אמורים להיות מספרים של קוסמטיקאית וספר. אירועים חשובים – זה הזמן להזמין מאפרת מקצועית! אפילו אם את מומחית באיפור, את פשוט לא תוכלי להסתדר בלי עזרה של איש מקצוע שיביא  מוצרים שיישארו איתך עד סוף הערב, אפילו בתנאים של מזג האוויר הישראלי.

מסכימים שזה חשוב? מזמן חלמתם למצוא איש מקצוע? או שאתה האיש שיוכל לעזור לאחרים להראות טוב בכל מצב ובכל זמן? זה המקום בשבילכם!

עוד מידע

קטגוריה – יופי ובריאות

Filters
עיר
מצב
Тамила
21-08-2019, 07:04
Ищу новых клиентов
Предлагаю услуги по наращиванию ногтей гелем, а также гель лак! Наращивание гелем 150шк Гель лак 120шк Коррекция 120шк. Маникюр бесплатно!!! Материалы не Китай!!!!! Опыт работы с 2003 года....
מניקור, פדיקור ובניית ציפורניים
טינה
27-07-2018, 12:09
מכון היופי בפתח תקוה דורש מאסטר פדיקור ופדיקור
מכון היופי בפתח תקוה דורש מאסטר פדיקור ופדיקור
מניקור, פדיקור ובניית ציפורניים
Владислав
24-07-2017, 01:39
עיסוי על בסיס חליפין
יש צורך בעיסוי מקצועי קבוע (2 עד 4 פעמים בחודש). ממני - עיסוי לחזור, כי אני עצמי מטפל עיסוי. אנשים שסיימו קורסים קצרים של עיסוי שוודית במכוני ספא, אנא אל תחול.
עיסוי