הירשם כאן הירשם והשתמש בחינם!
הובלה ושליחויות
מילות מפתח: הובלות, הובלות ריהוט, הובלות חפצים אישיים, משלוח של טובין, הובלת טובין, הובלת פריטים להרכבה, הובלת המשטחים, הובלת מטענים גדולים וכבדים, משלוח חבילות, הובלות לעסקים, עברת דירה, הסעות,...

מילות מפתח: הובלות, הובלות ריהוט, הובלות חפצים אישיים, משלוח של טובין,  הובלת טובין, הובלת פריטים להרכבה,  הובלת המשטחים, הובלת מטענים גדולים וכבדים, משלוח חבילות, הובלות לעסקים, עברת דירה, הסעות, עברת משרדים, שירותי הובלה,  שירותי שליחויות, העברות שונות.

 הובלות – זה שירות שלא נדרש כל יום, אך לפעמים הוא נהיה דחוף וקריטי עבורנו.

 למרבה המזל, העברת הדירות או משרדים הן יחסית נדירות בחיינו, אך עדיין איכות העברה ובטיחות של מסמכים, ציוד  וחפצים חשובות לנו.  לכן  בשביל ההובלה של מטענים גדולים וכבדים עדיף לפנות רק לחברות עם ניסיון רב. רוב האנשים מנסים לחסוך ולהעביר את הדברים בכמה נסיעות ברכב פרטי (ואפילו באופניים). אבל חשוב לזכור שאנו לא כל כך עשירים בשביל לקנות דברים זולים ולא להשתמש במובילים מקצועיים.

 בנוגע להסעת אנשים הכל ברור אפילו יותר.  חוזרים משדה תעופה עם מזוודות כבדות? חוויה לא הכי נעימה להסתובב עם המטען הגדול. משפחה וחברים לא תמיד יכולים לעזור ולא לכולם יש רכב פרטי. ומה אם לא מכירים את העיר? במקרים כאלה תמיד עדיף להזמין הסעה , לפנות לאותם אנשים שהסעות זה מה שהם יודעים לעשות.

 עוד שירות חשוב ונדרש  זה משלוחים. כולם יודעים שלא כל החבילות קטנות ומגיעות ישרות לתיבת הדואר או למשרד. לכן עדיף להזמין שליח ולהיות בטוחים שחבילה תגיע בשלמות ובמהרה לכתובת הנכונה.

 צריכים הובלה או הסעה? רוצים להוביל או להסיע? הגעתם למקום הנכון! פה זה המקום שבו נפגשים לקוחות וספקים. תבחרו את מה שנדרש לכם: תחפשו שירות או תציעו אותו.

עוד מידע
אנה
26-07-2017, 14:20
הובלת ספה
27-07-2017, מ 17:00 עד 18:00
להביא ספה גדולה יחסית מרחוב מתתיהו שוהם לרחוב רדינג, הכל בצפון תל אביב. מחר, 27/07 בשעות 17-18 אנה
הובלת בתוך העיר